Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 10 persona u vranë dhe 20 të tjerë i plagosën pas një shpërthimi të një bombe sot në Bagdad. Policia tha se bomba ishte vendosur në një motoçikletë të parkuar afër vendit ku gjendeshin viktimat.
XS
SM
MD
LG