Ndërlidhjet

SAN BLAS/MEKSIKË


Tre peshkatarë meksikanë janë shpëtuar në det 8 mijë km larg vendit prej nga ishin nisur. Ata thanë se kanë mbijetuar për 9 muaj në Oqeanin Paqësor duke u ushqyer me shpezë, peshq, dhe duke pirë ujin e shiut.
Peshkatarët i shpëtoi një anije tajvaneze afër ujdhesave Marshall.
XS
SM
MD
LG