Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 8 persona kanë vdekur dhe 36 të tjerë janë plagosur nga shpërthimi i dy bombave në Bagdad mëngjesin e sotëm. Cak i sulmit ishte një patrullë e ushtrisë irakiane, derisa dy nga viktimat ishin ushtarë.
XS
SM
MD
LG