Ndërlidhjet

ABU DABI


Zyrtari i lartë i Kombeve të Bashkuara, Mark Malloch Brown ka deklaruar sot se OKB-ja ka filluar të punoj në arritjen e lirimit për dy ushtarët izraelitë të rrëmbyer nga Hezbollahu në Liban. Ai i ka thënë agjencisë Reuters se "është emëruar ndërmjetësuesi dhe sa ka filluar të punoj me të dy palët".
XS
SM
MD
LG