Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 22 persona janë vrarë dhe mbi 70 të tjerë janë plagosur si pasojë e shpërthimit të bombave në lindje të Bagdadit. Policia gjatë 24 orëve të fundit ka gjetur trupat e pa jetë të 60 personave, të cilët kishin shenja të qarta torture.
XS
SM
MD
LG