Ndërlidhjet

VJENË


Një autobuz i Çekisë ka rrëshqitur nga rruga, duke shkaktuar vdekjen e 4 dhe plagosjen e 38 udhëtarëve.
Aksidenti ka ndodhur afër qytetit austriak Schrems.
Autobuzi udhëtonte nga Kroacia për në Çeki.
XS
SM
MD
LG