Ndërlidhjet

TOKIO


Së paku 7 persona kanë vdekur dhe 40 të tjerë janë plagosur si pasojë e një stuhie në Japoni. Nga erërat e forta janë shkaktuar dëme materiale, përfshi shkatërrimin e makinave, të një treni ekspres dhe të një numri ndërtesash.
XS
SM
MD
LG