Ndërlidhjet

PARIS


Presidenti rus Vladimir Putin takohet sot në Paris me homologun e tij francez Zhak Shirak në prag të takimit tre palësh ku do të marrë pjesë dhe kancelarja gjermane Angela Merkel.
Sipas burimeve të Kremlinit, Kosova do jetë një nga temat e bisedimeve.
XS
SM
MD
LG