Ndërlidhjet

A do t’i bojkotoni produktet e Serbisë dhe Bosnjës?


A do t’i bojkotoni produktet e Serbisë dhe Bosnjës?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për vënien e taksave prej 10 për qind produktet e këtyre dy shteteve, të shumtë kanë qenë ata që kanë kërkuar bojkotimin e këtyre produkteve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG