Ndërlidhjet

A ju shqetësojnë grabitjet e fundit në Kosovë?


A ju shqetësojnë grabitjet e fundit në Kosovë?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Kohën e fundit në Kosovë duket se janë shtuar grabitjet e armatosura. Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Lumir Abdixhiku e ka cilësuar këtë gjendje të jashtëzakonshme dhe ka fajësuar autoritetet që siç është shprehur ai, ende janë në gjumë. Vëmendja ndaj këtyre rasteve është rritur pasi më 27 dhjetor të vitit që lamë pas, një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka vdekur si pasojë e një sulmi me armë zjarri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG