Ndërlidhjet

A pati drejtësi për Florijetën dhe Linditën?


A pati drejtësi për Florijetën dhe Linditën?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Vendimi i Gjykatës Themelore në Prishtinë për të dënuar me tre vjet e gjysmë burgim , të akuzuarin për pjesëmarrje në një aksident rrugor që ka lënë të vdekura dy këmbësore një vit më parë në një nga rrugët e kryeqytetit, ka nxitur protesta para pallatit të Drejtësisë në Hajvali. Reagimet kanë qenë të ndryshme në rrjetet sociale. Disa madje kanë krahasuar masën ndëshkimore për këtë rast, me vendimet tjera të gjykatës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG