Ndërlidhjet

A po falimenton Telekomi i Kosovës?


A po falimenton Telekomi i Kosovës?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Pavarësisht zotimeve të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj se autoritetet do të angazhohen për “qëndrueshmërinë biznesore dhe financiare të Telekomit të Kosovës”, qytetarët në rrjetet sociale kanë fajësuar pikërisht Qeverinë për siç kanë thënë shkatërrim të kësaj kompanie. Çfarë kanë thënë ata e kuptoni në këtë video.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG