Ndërlidhjet

Afganët i nxjerrin pasaportat për t’i ikur luftës


Afganët i nxjerrin pasaportat për t’i ikur luftës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Mijëra afganë po presin para zyrës kryesore të vendit për pasaporta, për të aplikuar për dokumentin e vlefshëm të udhëtimit, që do t’i mundësonte atyre të iknin nga vendi i dërrmuar nga lufta. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG