Ndërlidhjet

Akrobatja me hixhab thyen normat në Izrael


Akrobatja me hixhab thyen normat në Izrael
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Lara Assadi, pjesëtare e komunitetit minoritar arab të Izraelit në Deir Al-Asad, është një akrobate cirku, e cila edhe gjatë performancës vendos hixhabin apo shaminë në kokë. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

XS
SM
MD
LG