Ndërlidhjet

"E ktheva sëmundjen në personazh dhe ia lashë emrin Leo"


"E ktheva sëmundjen në personazh dhe ia lashë emrin Leo"
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:26:23 0:00

Arlinda Morina, regjisore nga Prishtina, u përball me shumë sfida si një e re që kundërshtonte kufizimet dhe normat e caktuara shoqërore. Por, sfidën më të madhe e pati në pesë vjetët e fundit. Me energjinë pozitive, humorin dhe dëshirën e madhe për të jetuar, ajo mposhti dy herë kancerin e qelizave të gjakut, leukeminë, sëmundje të cilën sa ishte e shtrirë në spital e ktheu në personazh që e quajti Leo.

XS
SM
MD
LG