Ndërlidhjet

Hoti nuk e përjashton bashkëpunimin me Vetëvendosjen


Hoti nuk e përjashton bashkëpunimin me Vetëvendosjen
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:16:11 0:00

Kandidati për kryeministër i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti thotë për Radion Evropa e Lirë se partia e tij nuk ka vija të kuqe për asnjë parti. Ai në këtë intervistë flet për programin që ofron për qytetarët si dhe për qasjen që ka LDK-ja për dialogun, Marrëveshjen e Brukselit si dhe për çështje të tjera të brendshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG