Ndërlidhjet

Biletat në shitje për ekskursione drejt hapësirës


Biletat në shitje për ekskursione drejt hapësirës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Nëse destinacionet e zakonshme turistike ju duken shumë të ngjeshura apo shumë banale, një agjenci udhëtimesh në Munih mund ta ketë zgjidhjen e duhur – nëse jeni të aftë fizikisht, nuk jeni operuar së fundmi dhe i keni 250.000 dollarë në dispozicion. Ky është çmimi i një bilete, që tashmë mund ta rezervoni, për të fluturuar drejt hapësirës, për një orë, me Virgin Galactic. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG