Ndërlidhjet

Clinton: Kosova të shfrytëzojë mundësitë


Clinton: Kosova të shfrytëzojë mundësitë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara, Bill Clinton porositi Kosovën që të shfryëzojë mundësitë që i paraqiten. Ai, gjatë një fjalimi pranë shtatores së tij të vendosur në Prishtinë, tha se nëse njerëzit i binden ligjit dhe përmes dashurisë, mund të mposhtet urrejtja.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG