Ndërlidhjet

Çfarë u tha pas vendimit të Kurtit për taksën?


Çfarë u tha pas vendimit të Kurtit për taksën?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Gati se të pafundme kanë qenë komentet në rrjetet sociale, pas njoftimit të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti për hapat që do të merren për heqje të taksës 100 për qind në importet e Serbisë dhe Bosnjës. Shihni disa prej tyre në këtë material.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG