Ndërlidhjet

Dyshime për qindra të vdekur nga cikloni në Mianmar

Qindra persona dyshohet se kanë vdekur nga cikloni i fuqishëm, Mocha, që goditi Mianmarin dhe Bangladeshin më 14 maj. Ndërsa, më 17 maj u publikuan fotografi të dëmeve të shkaktuara nga stuhia në Sitve, Mianmar, të cilat ua sjellim të përmbledhura në këtë fotogaleri.


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG