Ndërlidhjet

Cilat ngjarje i keni përcjellur këto ditë në Kosovë?


Cilat ngjarje i keni përcjellur këto ditë në Kosovë?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Transformimi i Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri dhe thirrjet e Bashkimit Evropian ndaj Qeverisë së Kosovës për të hequr taksën 100 për qind ndaj importeve të Serbisë dhe Bosnjës janë vetëm disa nga temat që po diskutohen në rrjetet sociale. Cila ka fituar vëmendjen tuaj?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG