Ndërlidhjet

Cilin flamur kërkon Vuçiqi?


Cilin flamur kërkon Vuçiqi?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Ambasadori britanik në Prishtinë, Nicholas Abbott është takuar me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në zyrën e partisë së tij, në të cilën në prapaskenë ka qenë flamuri kombëtar shqiptar. Pa kaluar shumë kohë presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka pasur disa pyetje për ambasadorin rreth flamurit si dhe ka kërkuar të di se në cilin shtet ka fituar zgjedhjet Kurti.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG