Ndërlidhjet

Diskutimet për cilësinë e arsimit në Kosovë


Diskutimet për cilësinë e arsimit në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Më 2 shtator ka nisur viti i ri shkollor në Kosovë dhe politikanët kanë qenë në shpejtë për të uruar nxënësit për një vit të mbarë. Ndonëse kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pretenduar se është rritur cilësia e arsimit gjatë udhëheqësisë së tij, një raport i Komisionit Evropian, i publikuar në maj të këtij viti e tregon të kundërtën. Po ju si mendoni, sa është cilësor shkollimi në Kosovë?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG