Ndërlidhjet

Doza humori për vaksinat


Doza humori për vaksinat
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Në Kosovë kanë arritur disa pajisje për dhënie dhe ruajtje të vaksinave kundër koronavirusit, mirëpo vaksina nuk ka ende. Meqë edhe vendet e rajonit kanë përparuar në këtë proces, por jo edhe Kosova, qytetarët e këtij vendi kanë bërë lloj-lloj komentesh për situatën e krijuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG