Ndërlidhjet

"Dua një çati timen" - Jeta në të njëjtin oborr me dhunuesin


"Dua një çati timen" - Jeta në të njëjtin oborr me dhunuesin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Për dhjetë vjet, Elvedina Hajdari duroi dhunën e bashkëshortit, derisa vendosi ta raportonte në polici. Nëna e katër fëmijëve vazhdon të trokasë në dyert e policisë dhe gjykatës në Drenas për t’iu shpëtuar kërcënimeve, por edhe për të gjetur një strehë të sigurt.

XS
SM
MD
LG