Ndërlidhjet

Beteja për të shpëtuar jetë: Historia e doktoreshës Dafinë


Beteja për të shpëtuar jetë: Historia e doktoreshës Dafinë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

E sfiduar nga ndërrime të gjata në punë dhe raste të shumta tragjike, mjekja Dafina Rushiti-Basholli, specialiste e mjekësisë emergjente, për më shumë se dy dekada është shndërruar në roje shprese duke luftuar palodhur për jetën e pacientëve të saj në sallat e trazuara të Klinikës së Emergjencës në QKUK.

XS
SM
MD
LG