Ndërlidhjet

Fabrika që bashkon punëtoret shqiptare dhe serbe


Fabrika që bashkon punëtoret shqiptare dhe serbe
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Në fabrikën për përpunimin e mishit në Klinë punojnë 12 gra, shqiptare dhe serbe, të cilat përkundër vështirësive me gjuhën, prapë se prapë kuptohem mes vete. Projekti i fabrikës ka filluar punën dy vjet më parë me ndihmën e Bashkimit Evropian.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG