Ndërlidhjet

Fluksi i emigrantëve po sjell krizë në kufirin në mes të Bosnjës dhe Kroacisë


Fluksi i emigrantëve po sjell krizë në kufirin në mes të Bosnjës dhe Kroacisë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Grupet humanitare në Bosnje dhe Hercegovinë po paralajmërojnë krizë humanitare, përderisa numri i emigrantëve është në rritje, të cilët përpiqen të hyjnë në Bashkimin Evropian. Ata tashmë janë bllokuar në Kroaci pas mbylljes së kufirit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG