Ndërlidhjet

Java nëpër fotografi

Reshjet e dendura të shiut që shkaktuan përmbytje në Kosovë, një protestë në mbështetje të lirisë së fjalës në Bishkek dhe skena nga lufta në Ukrainë, janë vetëm disa nga ngjarjet që shënuan javën që lamë pas. Radio Evropa e Lirë ju sjell fotografitë më domethënëse të përmbledhura në një fotogaleri. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG