Ndërlidhjet

Java përmes fotove

Në Maqedoni të Veriut dhe në vende të tjera të botës u festua solstici i verës, në qendrat tregtare në Kazakistani vijon vaksinimi i qytetarëve kundër koronavirusit. Këto janë disa prej ngjarjeve që kanë ndodhur javën që lamë pas në shtetet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG