Ndërlidhjet

Java përmes fotografive

Përgatitjet e besimtarëve myslimanë për Festën e Kurban Bajramit, temperatura të larta në Maqedoni të Veriut, Serbi dhe Rusi, luftime në mes të forcave afgane dhe militantëve talibanë. Këto janë disa nga ngjarjet që kanë ndodhur javën që kemi lënë pas në rajonet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG