Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Stërvitje ushtarake të separatistëve në lindje të Ukrainës, dhe të ushtarëve rusë, shkollimi i vajzave në Afganistan, Parada e Krenarisë në Kiev, janë disa prej ngjarjeve që ndodhën në rajonin nga ku raporton Radio Evropa e Lirë në javën që lamë pas. Për më shumë fotogaleri klikoni KËTU.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG