Ndërlidhjet

Fotografitë e javës


Fotogaleria e javës që lamë pas na sjell imazhet e veçanta nga një ceremoni martese për 70 çifte në Kabul, për bukuritë natyrore të Shqipërisë, nga vizita e liderëve evropianë në Ukrainë, si dhe fotografi të tjera nga vendet prej nga raporton Radio Evropa e Lirë. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG