Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Festimi i Fitër Bajramit, përmbytjet në Kazakistan dhe në Rusi, si dhe sulmi i Iranit ndaj Izraelit, janë tri nga ngjarjet e javës që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografi të përzgjedhura. (Përgatiti: Trim Haliti)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG