Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Strehimi i njerëzve brenda një stacioni të metrosë në Kiev, përleshjet e aktivistëve mjedisorë me policinë në Novi Sad dhe pamje nga Mavrova në Maqedoninë e Veriut janë disa nga ngjarjet që kanë ndodhur javën që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë ka zgjedhur fotografitë më të veçanta. (Përgatiti: Erjonë Popova)


Shfaq më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG