Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Shënimi i Ditës së Fitores në Rusi, Kirgizi e Gjeorgji, panairi i Librit në Teheran, Dita e Talasemisë si dhe skena nga lufta në Ukrainë janë vetëm disa nga ngjarjet e javës që lamë pas prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografi të veçanta. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG