Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Përvjetori i masakrës në Srebrenicë dhe shënimi i Ditës së Bastijes në Francë, janë ndër ngjarjet kryesore që shënuan javën që po lëmë pas, por edhe ngjarje tjera prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografitë më të veçanta.
Trego më shumë

Forcat ajrore të SHBA-së gjatë paradës tradicionale ushtarake të Ditës së Bastijes në Paris, më 14 korrik. 
1

Forcat ajrore të SHBA-së gjatë paradës tradicionale ushtarake të Ditës së Bastijes në Paris, më 14 korrik. 

Një djalë afgan duke u hedhur në lumë në periferi të Jalalabadit. 
2

Një djalë afgan duke u hedhur në lumë në periferi të Jalalabadit. 

Ilya Molchanov i Rusisë konkuron në Kampionatin Botëror të Ujërave të FINA-s në Budapest, 14 korrik.
3

Ilya Molchanov i Rusisë konkuron në Kampionatin Botëror të Ujërave të FINA-s në Budapest, 14 korrik.

Të afërmit dhe miqtë e ukrainasve të burgosur në Rusi mbajtën një tubim para zyrës presidenciale në Kiev.
4

Të afërmit dhe miqtë e ukrainasve të burgosur në Rusi mbajtën një tubim para zyrës presidenciale në Kiev.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG