Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Nga kriza me energji në Kirgizi, deri te protestat e minatorëve boshnjakë, gjendja e migrantëve në kufirin Bjellorusi- Poloni janë disa prej ngjarjeve që shënuan javën e shkuar dhe u dokumentuan nga Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri klikoni KËTU.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG