Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Nga protesta e gastronomëve në Prishtinë dhe protestat tjera në Shkup e Moskë, deri tek ngjarjet sportive dhe pamjet e qyteteve të mbuluara me borë, Radio Evropa e Lirë ka përzgjedhur fotografitë më interesante për fotogalerinë e javës, nga rajonet në të cilat raporton. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG