Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Panairi i Librit dhe Java e Krenarisë - që u përmbyll me një paradë të mbajtur më 8 qershor - janë dy ngjarje të organizuara në Prishtinë që shënuan javën që lamë pas, derisa në rajonet prej nga raporton Radio Evropa e Lirë ndër tjerash kemi përzgjedhur fotografi nga jeta e përditshme në Pakistan e Afganistan.

(Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG