Ndërlidhjet

Fushata e Serbisë me bankënota


Fushata e Serbisë me bankënota
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Në Serbi ka nisur një fushatë në rrjetet sociale, e cila bën thirrje që në cilëndo bankënotë të mbishkruhet: Kosova është Serbi. Kjo fushatë ka nisur vetëm disa ditë pasi shqiptarë dhe jo vetëm i janë kundërpërgjigjur deklaratës së kryeministres serbe, Ana Bërnabiq se në Kosovë ka zyrtarë shtetërorë që “kanë dalë nga mali”.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG