Ndërlidhjet

Fushata "fshin" pandeminë


Fushata "fshin" pandeminë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Për shkak të pandemisë së koronavirusit, në Kosovë nuk lejohen tubime në ambiente të mbyllura me më shumë se 30 persona, si dhe ndalohen të gjitha tubimet që kanë më shumë se 50 pjesëmarrës. Mirëpo të dyja rregullat janë shkelur me nisje të fushatës zgjedhore më 3 shkurt.

XS
SM
MD
LG