Ndërlidhjet

Kur dhe si do të bëhet Kosova me ushtri?


Kur dhe si do të bëhet Kosova me ushtri?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Në ditën kur Kuvendi i Kosovës ka nisur procedurat për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës, entuziazmi ka mbërthyer rrjetet sociale, mirëpo a ka Kosova para dhe mbështetjen e NATO-s për të transformuar FSK-në?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG