Ndërlidhjet

Kush çka tha për Xhaminë Qendrore në Prishtinë?


Kush çka tha për Xhaminë Qendrore në Prishtinë?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

A është zgjedhur lokacioni dhe projekti i duhur për ndërtimin e Xhamisë Qendrore në Prishtinë?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG