Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Hapja e Lojërave Paralimpike Aziatike, protesta anti-qeveritare në Budapest, reshjet e borës në Rusi dhe jeta e përditshme në Afganistan. Këto janë disa nga ngjarjet e javës që lamë pas, në rajonet prej nga raporton Radio Evropa e Lirë dhe sjell fotografi të veçanta. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG