Ndërlidhjet

Java përmes fotove

Protestat vdekjeprurëse në Kazakistan, si dhe festimi i Krishtlindjeve ortodokse në Mal të Zi dhe gjetiu, janë ndër ngjarjet që ndodhën në rajonin nga ku raporton Radio Evropa e Lirë në javën që lamë pas. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG