Ndërlidhjet

Kafshët shpëtohen nga rrënojat pas tërmeteve në Turqi


Kafshët shpëtohen nga rrënojat pas tërmeteve në Turqi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:03 0:00

Ekipet e shpëtimit kanë shpëtuar kafshë të ndryshme, të ngujuara nën rrënoja ndërtesash, pasi Turqia u godit nga dy tërmete të fuqishme. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG