Ndërlidhjet

Cilat ishin kërkesat e të rinjve gjatë vitit 2018?


Cilat ishin kërkesat e të rinjve gjatë vitit 2018?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Radio Evropa e Lirë në rubrikën e përjavshme Vox, ka anketuar të rinjtë të cilët kanë adresuar sfidat dhe problemet me të cilat përballen. Ju sjellim disa nga mendimet e të rinjve në vitin 2018.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG