Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 22 dhjetor


Në Shkup është protestuar kundër tatimeve të honorareve, grevë në Serbi kundër shkurtimeve të rrogave, fushatë vaksinimi në Pakistan, plus ngjarje tjera nga Pakistani dhe Kirgizia.

XS
SM
MD
LG