Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 1 dhjetor


Në Serbi mësimdhënësit protestuan kundër uljes së pagave, u bë numërimi i votave në Moldavi, në Pakistan kërkohet krijimi i një komisioni për të hetuar manipulimin e votave, plus ngjarje nga Armenia dhe Kirgizia.

XS
SM
MD
LG